ایمیل:
info[at]unext.ir
تلفن:
09351883214
چرا وب سایت های سریعتر درآمد بیشتری دارند

چرا وب سایت های سریعتر درآمد بیشتری دارند

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(4 رای)

آیا میخواهید بصورت آنلاین درآمد بیشتری کسب کنید؟ سرعت وب سایت خود را افزایش دهید. طبق تحقیقات Akamai کاربران انتظار دارند وب سایتها در 3 ثانیه یا کمتر بارگذاری شوند. با این حال 500 وبسایت تجارت الکترونیک برتر در جهان دارای میانگین زمان بارگذاری تقریباً 10 ثانیه هستند که بسیار بیشتر از انتظار کاربران است. این مسئله میتواند باعث ناامیدی و از دست رفتن درآمد زیادی شود. با افزایش سرعت وبسایت خود، میتوانید نرخ تبدیل خود را بطور چشمگیری بهبود بخشید.

در واقع، بطور متوسط تنها یک ثانیه بهبود زمان بارگذاری سایت شما میتواند تبدیلها را تا 7 درصد افزایش دهد. به خواندن این مطلب ادامه دهید تا بدانید چرا وب سایت های سریعتر درآمد بیشتری کسب میکنند. چگونه میتوان صفحات وب را سریعتر بارگذاری کرد و برخی آمار شگفت انگیز درباره میزان درآمدی که ممکن است با افزایش سرعت کارها بدست آورید. چه کسی فکر میکرد که سرعت صفحه نقش مهمی در درآمد وب سایت داشته باشد؟ در این عصر دیجیتال، اتصالات اینترنتی سریعتر از همیشه هستند. بنابراین کاربران دیگر مایل نیستند وب سایتهای کند را به راحتی قبول کنند. همچنین، با وجود تمام گزینه هایی که اکنون بصورت آنلاین در دسترس هستند، کاربران مجبور نیستند برای رسیدن به آنچه میخواهند منتظر بارگذاری صفحه شما بمانند.

سرعت وب سایت

اگر به اندازه کافی سریع نباشید، احتمالاً میتوانند همان چیز را در جای دیگری دریافت کنند. به همین دلیل است که بالا بردن سرعت یک وب سایت بسیار مفید است. سرعت وب سایت میتواند منجر به تغییرات چشمگیری در مقدار پولی که وب سایت شما بدست می آورد (یا بطور بالقوه میتواند باشد) شود. بطور کلی وب سایتهای سریعتر درآمد بیشتری دارند. آمازون و وال مارت هر دو دریافته اند که حتی کوچکترین تأخیرها نیز میتواند بر درآمد آنها تأثیر بگذارد. یعنی تفاوت تنها 100 میلی ثانیه به ضرر 1 درصدی منجر میشود. این ممکن است برای سایتهای کوچک تر معنی چندانی نداشته باشد، اما برای آنها مسئله میلیونها دلار است.

در اینجا یک مثال شگفت انگیز دیگر از نقشی که سرعت صفحه در درآمد سایت بازی میکند، بیان میکنیم. Intuit، یک شرکت نرم افزار مالیاتی، آزمایشهایی را برای کاهش زمان بارگذاری وب سایت خود انجام داد. همانطور که در اینفوگرافیک زیر نشان داده شده است، متوجه شدند که بر اساس محدوده های خاص این کاهشها، تغییراتی در نرخ تبدیل وجود دارد:

برای توضیح بیشتر، Intuit موارد زیر را پیدا کرد:

  • زمانی که کل زمان بارگذاری بین 7 تا 15 ثانیه بود، به ازای هر ثانیه حذف از زمان بارگذاری، 3 درصد افزایش در تبدیل بدست آمد.
  • افزایش 2٪ در تبدیل برای هر ثانیه حذف از زمان لود هنگامیکه کل زمان بارگذاری بین 5 تا 7 ثانیه بود بدست آمد.
  • زمانی که کل زمان بارگذاری بین 2 تا 5 ثانیه بود، به ازای هر ثانیه حذف از زمان بارگذاری، 1 درصد افزایش در تبدیل بدست آمد.

اینفوگرافیک سرعت سایت

اساساً، هنگامیکه زمان بارگذاری سایت از 15 ثانیه به 14 کاهش یافت، تبدیلها 3 درصد افزایش یافت و دوباره 3 درصد دیگر زمانی که این 14 ثانیه به 13 کاهش یافت و غیره. بطور مشابه کمپین جمع آوری کمکهای مالی پرزیدنت اوباما با کاهش زمان بارگذاری صفحه از 5 ثانیه به 2، تبدیلهای خود را به میزان چشمگیری (14 درصد) افزایش داد. این ممکن است تغییر بزرگی به نظر نرسد، اما در دراز مدت منجر به اهدای 34 میلیون دلار اضافی شد. این یک تفاوت بزرگ است! سریع بودن واقعاً به صرفه است.

اگر تبدیلهای شما آن چیزی نیست که انتظار داشتید یا فروش قبلی را ندارید، به سرعت سایت خود نگاهی بیندازید. آزمایشی را با استفاده از ابزاری مانند Pingdom انجام دهید و ببینید که چگونه با میانگین صنعت 10 ثانیه مقایسه میکنید. آیا فرصتهایی برای فشرده سازی تصاویر یا کاهش محتوا وجود دارد؟ یا شاید زمان ارتقای سرور فرا رسیده است؟ تعمیر و نگهداری معمول وب سایت همچنین کمک میکند تا بک اند را روان نگه داریم، از داده هایمان محافظت شود و سایتها و سرورهای ما با سرعت مناسب کار کنند. هر چه بتوانید سایت خود را سریعتر کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که بازدیدکنندگان شما به مشتری تبدیل شوند. در حالی که یک یا دو فروش اضافی در هفته ممکن است زیاد به نظر نرسند، با گذشت زمان، قطعاً اضافه خواهند شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
با uNext در ارتباط باشید...
افزودن نظر:
captcha