ایمیل:
info[at]unext.ir
تلفن:
09351883214

طراحی سایت

طراحی سایت تلفیقی از مهندسی و هنر است. یک سایت خوب علاوه بر اینکه باید زیبا و کاربرپسند باشد، باید از نظر فنی نیز امن، کاربردی و پرسرعت عمل کند.
more info button اطلاعات بیشتر...
web design package
floated lamp hanged lamp
rotating big circle

چرا داشتن سایت مهم است؟

طراحی سایت خوب چه در حال راه اندازی یک کسب و کار محلی کوچک یا ایجاد یک پلتفرم تجارت الکترونیک برای فروش محصولات در سطح بین المللی باشید، اغلب برای گسترش دسترسی به شما کلیدی است. اگر امسال در حال ساخت یا بروز رسانی وبسایت خود هستید، چند مورد ضروری وجود دارد که نباید نادیده گیرید.

بهینه سازی موبایل

با توجه به اینکه امروزه بیش از 95 درصد از مردم به تلفن هوشمند دسترسی دارند، جای تعجب نیست که بسیاری از وب سایتها با در نظر گرفتن تلفن همراه طراحی شده اند. بهینه سازی وب سایت برای استفاده در تلفن همراه برای جلوگیری از بروز مشکلات بارگیری یا هر زمان که یک کاربر تلفن همراه تلاش میکند از سایت شما بازدید کند، ضروری است.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید...

mobile friendly web design

به راحتی

با ما در تماس باشید...

ایمیل:
info[at]unext.ir
تلفن:
09351883214
آدرس: تهران - جردن - بلوار نلسون ماندلا - نبش کوچه سپیدار - پلاک 59 - واحد 10

برای مشاوره رایگان طراحی سایت

فرم زیر را پر نمایید:

تجربی کاربری و رابط کاربری

UI (رابط کاربری) و UX (تجربه کاربری) باید در هنگام ساخت هر نوع سایت یا پورتال آنلاین مد نظر قرار گیرند. طراح وبسایت در مرورگرهای مختلف و سیستمهای عامل و دستگاه های مختلف میتواند اطمینان حاصل کند که وبسایت قبل از راه اندازی، مطابق با استانداردهای امروزی است. هنگامی که ما در حال ایجاد یک وبسایت هستیم، بهترین کاری که میتوانیم انجام دهیم این است که در وهله اول، کاربران خود را در نظر داشته باشیم. در واقع آنها کسانی هستند که ما سایت را برایشان میسازیم. برای ایجاد سایتی که مشتریان آنرا دوست بدارند، باید تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) را جدی گرفت. با استفاده از این دو علم میتوان کمپینهای بازاریابی دیجیتالی ساخت که کاربر را در اولویت قرار داده و یک تجربه وب یکپارچه را ایجاد کند تا باعث بازگشت مشتریان شود.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید...

UX - UI

وب سایت سریع

آیا میخواهید بصورت آنلاین درآمد بیشتری کسب کنید؟ سرعت وب سایت خود را افزایش دهید. طبق تحقیقات Akamai کاربران انتظار دارند وب سایتها در 3 ثانیه یا کمتر بارگذاری شوند. با این حال 500 وبسایت تجارت الکترونیک برتر در جهان دارای میانگین زمان بارگذاری تقریباً 10 ثانیه هستند که بسیار بیشتر از انتظار کاربران است. این مسئله میتواند باعث ناامیدی و از دست رفتن درآمد زیادی شود. با افزایش سرعت وبسایت خود، میتوانید نرخ تبدیل خود را بطور چشمگیری بهبود بخشید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید...

fast car fast website

فراخوان برای اقدام یا Call to Action در وب سایت

فراخوان برای اقدام یا Call to Action که به اختصار به آن CTA میگوییم، میتواند باعث رونق فروش یا شکست آن شود. اگر CTA شما به اندازه کافی فریبنده نباشد، کاربر آن فرم را پر نمیکند، روی تبلیغ شما کلیک نمیکند یا در خبرنامه شما مشترک نمیشود. یادگیری نحوه نوشتن فراخوان برای اقدام موثر برای موفقیت سایت شما ضروری است. بدون این نوع اقدامات، حفظ رشد مداوم کسب و کار شما دشوار خواهد بود. به همین دلیل است که ایجاد یک فراخوان برای اقدام مؤثر برای وب سایت شما در بحث دیجیتال مارکتینگ بسیار مهم است.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید...

call to action