ایمیل:
info[at]unext.ir
تلفن:
09351883214
ابزارهای بررسی امنیت وب سایت و جلوگیری از نفوذ

ابزارهای بررسی امنیت وب سایت و جلوگیری از نفوذ

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)
فهرست مطالب

وقتی در پایان روز دفتر شرکت خود را ترک می کنید، چه کار میکنید؟ آیا میخواهید همه درها و پنجره ها را باز بگذارید تا هر کسی بتواند شبانه وارد شود؟ احتمالاً نه. به احتمال زیاد شما برای جلوگیری از نفوذ متجاوزان، در و پنجره ها را قفل میکنید. همین امر در مورد وب سایت شما نیز صادق است. اینترنت ممکن است دزد نداشته باشد، اما قطعاً هکرها و ربات های مخربی دارد که دوست دارند به سایت شما نفوذ کنند. مهم است که این مزاحمان را از وب سایت خود دور نگه دارید، به همین دلیل است که میتوانید از ابزارهای امنیتی وب سایت استفاده کنید. اما از چه ابزارهایی باید استفاده کرد؟ ابزارهای زیادی برای امنیت وب بصورت آنلاین موجود است و همه آنها کارهای مختلفی را انجام میدهند.

چرا به ابزارهایی برای امنیت وب نیاز دارید؟

آخرین چیزی که میخواهید این است که هکرها اطلاعات ارزشمندتان را به سرقت ببرند یا مشتریان بالقوه را دور کنند. اما چرا به ابزارهایی نیاز دارید که به شما در جلوگیری از وقوع آن کمک کنند؟ به زبان ساده، شما نمیتوانید همه چیز را به تنهایی انجام دهید. آسیب پذیریهای بالقوه زیادی در سایت شما وجود دارد و اگر سعی کنید تک تک آنها را با چشم غیر مسلح 24 ساعته و 7 روز هفته زیر نظر داشته باشید، در ادامه مسیر با مشکل مواجه خواهید شد.

با این حال، ابزارهای امنیتی وب میتوانند به شما کمک کنند تا تمام بخشهای سایت خود را به طور همزمان کنترل کنید. برخلاف شما، ابزارهای شما نیازی به خوابیدن یا صرف زمان برای مدیریت سایر عناصر کسب و کار شما ندارند. این بدان معنی است که میتوانید به آن ابزارها اجازه دهید کار را انجام دهند تا بتوانید از امنیت سایت خود راحت باشید.

ابزارهایی برای افزایش امنیت سایت

6 ابزار امنیتی وب سایت برای کسب و کار شما

اکنون که اهمیت استفاده از ابزارها برای امنیت وب سایت را مشخص کرده ایم، میخواهید تصمیم بگیرید که از کدام ابزارها استفاده کنید. گزینه های زیادی وجود دارد، اما نگران نباشید؛ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترینها را انتخاب کنید.

در اینجا شش مورد از مفیدترین ابزارهای امنیتی وب برای کسب و کار شما آورده شده است:

1. Sucuri

یکی از اولین ابزارهای امنیتی وب که باید از آن استفاده کرد Sucuri است. این ابزار هم ساده و هم رایگان است که آن را به مکانی ایده آل برای شروع امنیت وبسایت شما تبدیل میکند. برای استفاده از Sucuri، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت آن سر بزنید و URL سایت خود را وارد کنید. Sucuri سپس یک تحلیل کامل از وبسایت شما انجام میدهد و آسیب پذیریها را در قسمت فرانت اند سایت شما جستجو و گزارشی از یافته های خود را برای بررسی شما تهیه میکند. به خاطر داشته باشید که چون Sucuri به تمام عناصر بک اند وب سایت شما دسترسی ندارد، همه چیز را بررسی نمیکند.

2. Quttera

Quttera همانند Sucuri ابزاری است که برای اسکن وب سایت شما برای هرگونه مشکل موجود طراحی شده است. با این حال، کمی عمیق تر است. از یک برنامه هوش مصنوعی پیشرفته (AI) برای جستجوی هر بدافزار یا نرم افزار جاسوسی در سایت شما استفاده میکند. حتی میتواند تلاشهای فیشینگ را شناسایی کند. Quttera می تواند بیشتر از یافتن بدافزار انجام دهد. همچنین میتواند به شما در حذف آن کمک کند. هنگامی که ویروسها را در وب سایت شما کشف میکند، ابتدا به شما اطلاع میدهد و سپس کمک میکند تا آن ویروسها را پاکسازی کنید. این ابزار جایگزینی برای نرم افزارهای پیشرفته حذف بدافزار نیست، اما یک منبع بسیار مفید است.

3. Detectify

Detectify ابزار دیگری است که برای اسکن وب سایت شما برای آسیب پذیریها و ویروسها طراحی شده است. با این حال، برخلاف Sucuri و Quttera، پیشرفته تر و عمیق تر است که البته در هزینه ماهانه آنرا کاملا منعکس میکند. هنگامی که از Detectify استفاده میکنید، وب سایت شما را برای بیش از 1500 آسیب پذیری احتمالی اسکن میکند. سپس گزارشهایی را ارائه میکند تا شما را از آنچه می یابد مطلع کند. یکی از جالبترین جنبه های Detectify اینست که آزمایشهایی که انجام میدهد از ارتش کوچکی از «هکرهای اخلاقی» جمع آوری شده اند. به این معنی که شما از همان افرادی کمک میگیرید که دقیقاً میدانند هکرهای بالقوه چگونه فکر میکنند.

چگونه راه نفوذ به سایت خود را پیدا کنیم؟

4. Cloudflare

Cloudflare یک فایروال برنامه وب (WAF) است. این بدان معنی است که تمام ترافیک وارد شده به سایت شما را ارزیابی میکند تا از قانونی بودن آن اطمینان حاصل کند. میتواند هر بدافزار ورودی را بگیرد و آنرا در مسیر خود متوقف کند. Cloudflare همچنین یک ابزار سطح بالا برای محافظت در برابر حملات DDOS است. حملات DDOS اینگونه است که هکرها وبسایت را با ترافیک نادرست و بسیار زیاد بارگذاری میکنند تا از کار بیفتد. اما با WAF مانند Cloudflare، به راحتی میتوانید ترافیک کاذب را بگیرید و از خراب شدن سایت خود جلوگیری کنید.

5. Duo

همه هکرها سعی نمیکنند با نفوذ ویروس به وب سایت شما وارد شوند. برخی از حملات brute-force استفاده میکنند، جایی که رمزهای عبور مختلف را حدس میزنند تا زمانی که آنرا به درستی دریافت کنند. بسیاری از هکرها در حدس زدن گذرواژه ها عالی عمل میکنند و آنرا به یک روش رایج تبدیل میکنند. خوشبختانه، می توانید از Duo برای محافظت در برابر این حملات استفاده کنید. Duo از احراز هویت دو مرحله ای (2FA) در وب سایت شما استفاده میکند، به این معنی که هر زمان که شما یا یکی از اعضای تیم خود وارد شوید، باید هویت خود را از طریق رمز عبور و یک تماس تلفنی یا پیامک تأیید کنید. به این ترتیب، حتی اگر یک هکر رمز عبور شما را حدس بزند، نمیتواند وارد شوند زیرا نمیتواند از 2FA عبور کند.

6. Beagle Security

آخرین پلت فرم امنیت وب در این لیست، Beagle Security است. بیگل به دنبال تهدیدهای موجود در سایت شما نیست و همچنین از بدافزارهای ورودی محافظت نمیکند. در عوض، از تست نفوذ اپلیکیشن وب برای جستجوی نقاط ضعف سایت شما استفاده میکند. اساسا، بیگل حملات هکرها یا رباتها را شبیه سازی میکند و به دنبال راه هایی برای شکستن فایروالها و نرم افزارهای ضد بدافزار شما است. اگر راهی برای ورود پیدا کرد، شما را در مورد آن آسیب پذیری آگاه میکند تا بتوانید آن را اصلاح کنید.

برای شروع ایمن سازی سایت خود با ابزارهای امنیتی وب خود آماده اید، اما نمیدانید از کجا شروع کنید؟ uNext میتواند شما را در این راه یاری کند. ما میدانیم که چگونه از ابزارها برای امنیت وب استفاده کنیم. با سرویس های امنیتی وب ما، در پیاده سازی ابزارهای امنیتی وب سایت خود برای محافظت از سایت خود در برابر هکرها و ربات ها کمک خواهید گرفت. در طول این فرآیند، ما با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد تا هرگز در مورد آنچه در سایت شما اتفاق می افتد چیزی نامفهوم و گنگ نباشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
با uNext در ارتباط باشید...
افزودن نظر:
captcha